stolní tenis - 2.liga Siko Orlová-Brno a 3.liga Siko Orlová- Nový Jičín.....nástup a několik fotek

Název

Popis

V Orlové se dnes odehrál dvojzápas. Ve 2.lize hostovalo v Orlové družstvo Brna a ve 3.lize družstvo Nového Jičína. Trenérům Sika Orlová se povedl doslova „husarský“ kousek, když po zvážení slabé sestavy druholigového Brna přesunuli 5 minut před začátkem utkání dva druholigové hráče na sestavu 3.ligy. Jednalo se o zkušené hráče Gembalu a Ramendu z Polska. Toto ještě samo o sobě nezaručovalo Orlové výhru, ovšem skvělé herní představení domácích, hlavně v podání mladého Davida Sargánka (pravděpodobně životní utkání), posunulo Orlovou do vítězného konce 10:6. Objektivně je třeba zhodnotit i smůlu Novojičínských hráčů, kteří prohráli jednu čtyřhru 3:2 po vedení 2:1 a 13 v pátém setu. Dále Tomáš Kratochvíl neudržel vedení nad Gembalou 2:1 a 5:0 na míčky a nakonec podlehl. Taktéž se nedařilo Honzovi Valoškovi s Javůrkem, kdy z vedení 2:0 byla nakonec prohra 9 v pátém. Nemluvě o dnešním nešťastném dni Dominika Černockého, který neuhrál ani bod. Vítězům patří uznání a gratulace k vítězství.